Hero Hunters

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 109,2 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Hothead
Hero Hunters mobil oyununda birbirinden farklı silahları kullanarak oyunun kazanan tarafı olabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde heyecan verici bir oyun indirmek isterseniz Hero Hunters mobil oyununu değerlendirebilirsiniz. Oyunda sizlere heyecan verici bir çok savaş sahnesi olacaktır. Savaştan başarı ile çıkabilmek için güçlü silahlara ve stratejilere ihtiyacınız olacaktır. 

Savaş girmeden önce ne yönde ilerleyeceğinizi belirleyin ve savaş sahasında kendi gücünüzü herkese gösterin. Oyun içerisinde yer alan modern ve fütüristik silahlar, her bir kahramanın farklı bir deneyim kazanmasını sağlayacak en önemli unsurlardan bir tanesidir. Keskin nişancı tüfeklerinden enerji tabancalarına kadar birbirinden farklı ve güçlü silah oyun içerisinde sizleri bekliyor olacak. 

Özel efsanevi silahları ve özel yetenekleri olan özel kahramanları toplayarak savaşta düşmanlarınıza karşı güçlü bir direniş gösterebilirsiniz. Düşmana katılması için doğru ekibi birleştirin. Kusursuz kombinasyonu bulmak için listenizi karıştırın. En sevdiğiniz kahraman olarak oyunda yerinizi alın ve oyun sırasında istediğiniz zaman kahramanlar arasında dinamik bir şekilde geçiş yaparak farklı karakterler olarak oyunun kazanan tarafı siz olabilirsiniz. 

Hero Hunters indir
DİĞER SÜRÜMLER