Hero Hunters

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 109,2 MB
  • Version 4.4 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Hothead
Mobil cihazınıza indireceğiniz Hero Hunters mobil oyunu ile sizde sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz.

RPG oyun türüne göre şekillenmiş olan Hero Hunters mobil oyunu ile Android işletim sistemine sahip cep telefonunuzda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Oyuncularını tatmin edecek oyun sahnelerinin sahibi olan Hero Hunters oyununda sizde karakterinizi yönlendirebilirsiniz. Kahramanlarınız ile 3D savaş sahnelerinin keyfini çıkartın. Oyunumuzda kendi stratejiniz ile başarılı bir oyun performansı sergileyebilirsiniz.

Oyun içerisinde düşmanlara karşı kullanabileceğiniz eşsiz silahların keyfini çıkartın. Kılıçları, tüfekleri, enerji toplarını ve dahasını toplayarak kendiniz kullanın. Oyunun içerisinde yer alan kampanya modunu değerlendirebilirsiniz. Kurtz'un ordusu ile savaşa girerek savaşın galibi gelmeye çalışın. Bir ittifak kurun, arkadaşlarınızla epik ikili görevler oynayın ve gerçek zamanlı çevrim içi PvP savaşlarında dünya çapında rekabet edin.

Günlük olaylara, kostüm moduna ve çok oyunculu patron baskınlarına katılarak oyunun kazanan kişisi olmaya çalışın. Karşılıklı savaşlar içerisinde mücadele etmeye çalışın. Kazanmak için düşmanınıza hiç ummadığı anda güçlü bir hamle yaparak onu yenmenin keyfini çıkartın. Başarılı bir oyun deneyimi sizleri bekliyor. 

Daha Fazla Göster
Hero Hunters indir
DİĞER SÜRÜMLER